14 kwietnia 2021

Szczepienia dla pracowników Pass Polska

W Pass Polska, od 15 kwietnia, ruszają zapisy na szczepienia przeciw Covid-19. Ankieta dostępna jest w systemie CAPI, poprzez kioski multimedialne na wydziałach i służbowe komputery. Zapisy obejmują wszystkie roczniki. Planowany termin szczepień – od 15 maja. Szczegóły na tablicach informacyjnych, plakatach i w Dziale Personalnym.

Ze szczepienia mogą skorzystać osoby zatrudnione w Pass Polska na umowę o pracę . Zapisy obejmują wszystkie roczniki, również młodsze (20-, 30- i 40-latków).
Zapisy prowadzimy przez ankiety dostępne w kioskach multimedialnych na wydziałach lub przez komputer (pracownicy posiadający służbowy adres mejlowy).
Według informacji uzyskanej od podmiotu medycznego, pracownicy będą szczepieni szczepionkami Pfizer i Moderna.
Można zaszczepić się w trzech miejscach: w przychodni lub w punktach szczepień na terenie Dywizji Gumowej przy ul. Reymonta i Dywizji Montażowej przy ul. Okrzei/Kluski. Wybrane miejsce wskazujemy w momencie wypełniania ankiety w CAPI.
Wszystkie szczepienia odbędą się po 15 maja, niezależnie od wieku pacjenta. Jeśli ktoś z zapisanych zaszczepi się wcześniej, prosimy o niezwłoczne poinformowanie Działu Personalnego, tel. 13 46 87-115. Podmiot medyczny zamawia ilość szczepionek dostosowaną do zamówienia – nie można pozwolić na marnowanie dawek.
Przed szczepieniem należy wypełnić „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw Covid-19”, który będzie dostępny na miejscu. Osoby przewlekle chore lub mające wątpliwości powinny skonsultować się przed szczepieniem ze swoim lekarzem rodzinnym.
Rekomendowany termin szczepienia po przejściu covid-19 wynosi przynajmniej 3 miesiące – osoby chorujące w 2020 r. oraz styczniu i lutym 2021 r. mogą więc zapisać się na termin majowy.
Informacje dotyczące szczepień będziemy przekazywali na bieżąco, kontaktując się telefonicznie z zapisanymi pracownikami, a także poprzez plakaty i informacje.