17 grudnia 2019

Piotr – nasz mistrz świata

W gronie naszych pracowników mamy wielu pasjonatów wędkarstwa, a nawet – uwaga! – mistrza świata. To Piotr Bałda, wędkarz nad wędkarze, członek polskiej reprezentacji, która podczas spinningowych mistrzostw świata, rozegranych w czerwcu we Francji, zdeklasowała rywali z całego świata, zdobywając pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł.
Nasz pracownik reprezentował Polskę jako czołowy zawodnik 12-osobowej kadry Polskiego Związku Wędkarskiego, wyłonionej na podstawie dwuletniej klasyfikacji Grand Prix Polski.
Pan Piotr, na co dzień pracownik Działu Nowych Uruchomień, uprawia wędkarstwo od dzieciństwa. Ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich na arenie krajowej i zagranicznej.
Jest prawdziwym pasjonatem i miłośnikiem tej pięknej dyscypliny sportu. Nad wodą spędza każdą wolną chwilę. I – wychowuje już sobie następcę. Jego 6- letni syn Antek najwyraźniej odziedziczył talent i chętnie towarzyszy ojcu w wyprawach nad wodę 😊.
W tym roku panu Piotrowi udało się zrealizować jedno z największych marzeń: zdobycie mistrzostwa świata. Być w najbliższej przyszłości uda się zrealizować następne: tytuł indywidualny. Trzymamy kciuki!