16 stycznia 2020

Dzięki za WOŚP!

Tradycyjnie już pracownicy Pass Polska włączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy 3045 zł  i 10 euro. Wiele osób wsparło WOŚP również poza firmą, podczas kwest prowadzonych przez wolontariuszy w Sanoku i okolicznych miejscowościach.
Puszki trafiły na wszystkie wydziały produkcyjne: wytłaczania, wulkanizacji, profilowania poliamidów, produkcji metalowej, montaże (A1, A2, A3, A4/5, A11, A8, A10 Parter/Piętro). Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili zbiórkę, szczególnie kierownikom, kadrowym wydziałowym, brygadzistom. I, oczywiście, DARCZYŃCOM, naszym Pracownikom!
– To już piąta zbiórka WOŚP w Pass Polska – nie krył zadowolenia Jan Myćka, szef sztabu nr 3713. – Bardzo dobrze współpracuje się z waszą firmą i mam nadzieję na kontynuację za rok – dodał.
Przeliczenie pieniędzy poszło błyskawicznie. Pan Jan, podobnie jak w ubiegłym roku, przyjechał z urządzeniem do liczenia bilonu – wystarczyło wsypać do zasobnika monety, a urządzenie samo je segregowało i przeliczało, pokazując na wyświetlaczu kwotę. Najbardziej ciężka 😊 okazała się puszka z Wydziału Montażu A8, gdzie zebrano ponad 1270 zł. Brawo Wy!