Młodszy specjalista ds. jakości, rozwoju i badań

Podstawowe obowiązki

  •  Wykonywanie pomiarów i badań jakościowych (wytrzymałościowe, starzeniowe, zmęczeniowe, technicznej czystości, funkcjonalności, fizycznych właściwości produktów).
  •  Analizowanie wyników pomiarów oraz badań.
  •  Tworzenie raportów, analiz, instrukcji pracy oraz prezentacji.
  •  Nadzór, sprawdzanie i kalibracja środków kontrolno-pomiarowych.
  •  Ocena nowych projektów pod względem wykonalności.

Podstawowe wymagania

  •  Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  •  Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi.
  •  Umiejętność pracy w zespole.
  •  Znajomość pakietu Ms Office.
  •  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  •  Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  •  Prywatną opiekę medyczną.
  •  Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  •  Dodatki finansowe za staż pracy.
  • Dodatek frekwencyjny.