PROJECT MANAGER

liczba etatów: 2

Podstawowe obowiązki:

  •  Zarządzanie projektem od fazy uruchomienia do fazy zamknięcia projektu.
  • Definiowanie zadań oraz planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu.
  • Monitorowanie kluczowych parametrów projektu.
  • Zapewnienie jakości projektu.
  • Zarządzanie zmianami i analiza ich wpływu na projekt.
  • Stały nadzór nad projektem.
  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień APQP, PPAP, SPC.
  • Certyfikat IPMA D.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przejrzysty system wynagradzania.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Dodatki finansowe za staż pracy.
  • Bonus absencyjny.
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Dziale Personalnym, przesłanie za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail: rekrutacja@pass.com.pl z dopiskiem „Project manager”.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”