OPERATOR URZĄDZEŃ DO PROCESÓW CHEMICZNYCH NA WYDZIALE WYTŁACZANIA

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja zleconych zadań produkcyjnych.
  • Obsługa maszyn typu wytłaczarka mieszanki gumowej, oplatarka, urządzeń do znakowania i cięcia.
  • Monitorowanie jakości oraz standardów wytwarzanych produktów.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Podstawowe wymagania:

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP.
  • Terminowość i sumienność przy realizacji zadań.
  • Dbałość o powierzone mienie.
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przejrzysty system wynagradzania.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Dodatki finansowe za staż pracy.
  • Bonus absencyjny.
  • Dodatkowe świadczenia finansowe w ramach zespołowego systemu motywacyjnego.
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Dziale Personalnym, przesłanie za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail: rekrutacja@pass.com.pl z dopiskiem „Operator – wytłaczanie”.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”