OPERATOR URZĄDZEŃ DO PROCESÓW CHEMICZNYCH NA WYDZIALE WULKANIZACJI

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Obsługa autoklawu
  • Formowanie węży gumowych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Podstawowe wymagania:

  • Terminowa realizacja zadań
  • Dbałość o powierzone mienie
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przejrzysty system wynagradzania.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Dodatki finansowe za staż pracy.
  • Bonus absencyjny.
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Dziale Personalnym lub przesłanie na adres: rekrutacja@pass.com.pl z dopiskiem „Wulkanizacja”. Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”